Merry Christmas, Justin!

24. prosince 2017 v 12:00 | Klér |  Jednodílovky
JUSTIN

Pobrukoval jsem si vánoční písničky a zdobil jsem Brianův byt vánočními věcičkami a obrazy, co jsem nakreslil ve Vánočním stylu. Když tu se najednou otevřou dveře, ve kterých stojí Brian a jeho dnešní úlovek. "Justine?! Co to kurva je?" netvářil se moc nadšeně, strhl jeden řetěz. Trick se začal smát, "Sklapni!" okřikl ho. "Tak vysvětlíš mi to?!" hodil ten řetěz po mně. "Jen, jsem nám to tu chtěl trochu vyzdobit. Když... budou ty Vánoce," nervózně jsem se kousl do rtu. "Nám?!" zněl fakt naštvaně, vyprovodil tricka ze dveří. "Co si o sobě myslíš?" vrátil se zpět ke mně. "Není žádné my! Nejsme pár a já žádné svátky ani narozeniny neslavím, vzpomínáš?!" strčil do mě. Nic jsem neříkal, jen se díval do země. Vzal z věšáku mojí bundu, došel si pro mě, odvedl mě ke dveřím a vrazil mi bundu do rukou. "Vypadni!" zvýšil hlas. ,,Vypadni!" otevřel dveře a vystrčil mě. Zalily se mi oči, já si myslel, že když spolu bydlíme… tak asi ne. Při odchodu jsem slyšel, jak hlasitě nadává a všechno trhá a strhává. Otočil jsem se a odcházel, ani jsem nevěděl, kam půjdu. Za tři dny je štědrý den, doma se nemůžu ani ukázat… tak jsem šel do jídelny.


"Ahoj Debbie," pousmál jsem se a sedl si na bar. "Sunshine!" přivítala mě s radostí, ale když mě viděla, jak se tvářím, jen se před mnou zastavila. "Nech mě hádat, Brian?" jen jsem přikývl a sklopil zrak. "Co je to tentokrát?" nezněla moc nadšeně, podala mi citronovou tyčinku. "Vyzdobil jsem vánočně byt, jenže on si někoho přivedl domů..." "A ta výzdoba se mu nelíbila, že?" ani jsem to nemusel doříct a věděla, o co jde. "Však víš, že Brian nic takového neslaví," pohladila mě po rameni. "Když... já si dal takové práce, dokonce jsem něco namaloval i sám… nikdy nic neocení," zakousl jsem tyčinku. "On se neomlouvá, ničeho nelituje a vše dělá bez rozmyšlení, však tohle moc dobře sám víš. City dávat najevo taky neumí… ale vztek ten mu jde… a jak ti všichni říkají, máš na lepšího!" objala mě zezadu. "Když já ho prostě miluju. Chci být jen s ním..." šeptl jsem a otřel si slzy. Povzdechla si a podala mi kapesník. "A ještě mě teď vyhodil z bytu," popotáhl jsem. "Tak můžeš přespat u nás, já a Vic budeme rádi za příjemnou společnost.," dala mi pusu na tvář. "Děkuju," pousmál jsem se, "Nechceš nějak pomoci?" smutek jsem teď mohl zahnat jen prací. "Jasně," usmála se a dala mi blok a mojí zástěru. "Hádám, že pro něho máš i dárek?" přikývl jsem a šel k prvnímu stolu, více už se neptala.

Zavřeli jsme jídelnu a šel jsem s Debb k ní domů. "Díky, že mě necháš u tebe přespat," pousmál jsem se. "To je maličkost," objala mě okolo ramen. "Vic! Máme návštěvu!" křikla, když otevřela dveře. "Ó, ahoj Justine," přivítal mě s úsměvem. "Ahoj, Debb mi nabídla, že bych tu mohl přespat," přikývla. "Budeš spát ve starém Michaelově pokoji." "Ještě jednou díky," dal jsem ji pusu na čelo a šel nahoru do pokoje. Svlékl jsem se, zůstal jen v tričku a boxerkách. Lehl jsem si do postele a díval se do stropu. Tak strašně moc ho chci… usínal jsem se slzami v očích.

Debbie mě ráno vzbudila, zda-li bych ji nešel pomoci do jídelny, souhlasil jsem. Dal jsem si rychlou sprchu, oblékl jsem a hned běžel za Debb. Otevřela jídelnu a pomalu se začali scházet lidé. Na snídani do jídelny přišli i kluci, objednali si jako obvykle. Roznesl jsem nějaké objednávky a přišel Brian. Sedl si k baru a čekal, až k němu přijdu, ovšem já ho jen obešel, jako by tam nebyl. Když jsem držel v ruce objednávku a šel jsem kolem něj, chytl mě za ruku. "Včera jsi nepřišel domů," podíval jsem se na něho. "Ty sis všiml? Hele… nevyhodil si mě náhodou?" převrátil oči. "Kde jsi byl?" řekl s lehkým nádechem starostlivosti. "Proč bych ti to měl říkat? Stejně tě to nezajímá a navíc, určitě sis našel jinou zábavu," vytrhl jsem se mu a odnesl objednávku. A pak už jsem dělal opravdu, že ho nevidím. Roznášel jsem objednávky. "Mohl bych si alespoň objednat?" řekl Brian. "U mě si objednat můžeš," odkašlala si Debb a šla k němu. Já dál roznášel, ale viděl jsem, jak se o něčem baví a dost často jejich oči směřovaly na mě, bylo mi úplně jasné, o čem se baví. Raději jsem si jich nevšímal a sedl si ke klukům.
Brian prošel okolo a dal mi nějaký papírek, bez jakéhokoliv slova pak opustil jídelnu. Podíval jsem se na něho, když za ním klaply dveře, podíval jsem se na vzkaz. "Doufám, že se dneska vrátíš domů… -B." přečetl jsem si v duchu. "Co tam máš?" chtěl mi papírek vytrhnut z ruky Michael. "Ale nic," stačil jsem si papírek schovat. Ať už mu Debbie řekla cokoliv… asi si to vzal k srdci, ovšem těžko říct. Vrátil jsem se s novou energií do práce. Usmíval jsem se na každého. "Jsem ráda, že se zase usmíváš, Sunshine," štípla mě do tváří. Nevím, co mu všechno řekla… ale asi o tom začal přemýšlet. Nechci být jen ta záloha, když něco nevyjde. Zamyslel jsem se. "Tak kde je můj tuňák?!" křičel někdo z hostů, což mě vytrhlo z myšlenek a šel jsem mu donést objednávku. "Omlouvám se, tady je," byl jsem trochu mimo z toho všeho.

"Tak a upaluj a pořádně mu řekni, že nejsi jen hračka," plácla mě Debb. "Díky, Debbie," uculil jsem se a šel jsem za Brianem, měl jsem stále u sebe ten papírek. Dojel jsem výtahem nahoru a zaklepal. Vyndal jsem papírek, když otevřel, usmál jsem se, "Můžu toto uplatnit jako vstupenku?" podal jsem mu vzkaz. "Samozřejmě," chytl mě za bundu a vtáhnul mě dovnitř. Zavřel za mnou dveře, na které mě natiskl a hned se zmocnil mých rtů. Po chvíli jsem ale začal vzdorovat "Briane, ne," přiložil mi prst na rty. "Nic neříkej. Pojď dál," pustil mě. Zůstal jsem ovšem stát u dveří. Byt byl vyzdobený, dost podobně jako jsem ho zdobil já. "Já myslel, že vánoce neslavíš," šel jsem do kuchyně za ním. "No, změnil jsem názor," pousmál se a nalil nám něco k pití. Uchechtl jsem se. Vypil jsem skleničku. "Jsem unavený," po cestě do ložnice jsem se svlékal. "Ale sprchu zvládneš ne?" chytl mě zezadu za boky a přitiskl si mě na sebe. "Možná," řekl jsem provokativně. Odvlekl si mě do koupelny a sundal mi boxerky. Dali jsme si společnou sprchu a za doprovodu polibků jsme došli do postele. Shodil mě, dopadl jsem do měkoučkých peřin, začal jsem se smát. Dopadl na mě. "Co je tu k smíchu?" kousl mě do rtu. "Nic," odvětil jsem a políbil jsem ho. Lehli jsme si vedle sebe, přitiskl jsem se k němu. Přikryl nás a já v jeho náručí začal usínat.

Ráno jsem se vzbudil a k mému překvapení byl Brian stále v posteli. Lehce jsem ho políbil. "Ty nejdeš do práce?" šeptl jsem, když se vzbudil. "Ne, je štědrý den… a chci ho strávit jen s tebou," pohladil mě po boku. Kousl jsem se do rtu. Políbil mě a vášnivě mě chytl za zadek. "Co ten den trochu rozjet?" zavrněl a lehce se otřel. Cítil jsem ho dost zřetelně, vydechl jsem na znak souhlasu… otočil si mě.

Po obědě jsme si dělali procházku po Liberty Avenue, všechny ty světýlka, líbající se páry… povzdechl jsem si. Brian nám z ničeho nic propletl prsty, usmál se a dal mi pusu do vlasů. Musel jsem se uculit. Setmělo se. Po cestě k mému překvapení koupil stromeček a nějaké drobné ozdoby. Divím se, že bylo otevřeno. Došli jsme domů, ozdobili ten koupený stromeček. Brian pak trval, že dojde do jídelny pro vánoční večeři, abych prý zůstal doma, že je během vteřinky zpátky. Tak jsem alespoň využil situace a dal jsem pod stromeček obálku a malou krabičku s vánočním dárkem. Doufal jsem, že se mu to bude líbit. A opravdu brzy se vrátil a přinesl dvě krabičky a pak jednu krabici vánočně zabalenou. Tu položil pod stromeček. "Koukám, že Santa přijel dvakrát," zasmál se, jídelní krabičky položil na bar a z kapsy vytáhl svíčku. "Sice to není moc slavnostní… ale co," uchechtl se, obsah dal na talíře, donesl to ke stolu. Sedl jsem si naproti němu. "Dobrou chuť," popřál mi a pustil se do jídla.

Když jsme dojedli chtěl jsem umýt nádobí, ale on zapálil tu svíčku, a zacinkal na zvoneček. "Nádobí počká," vzal mě za ruku a vedl ke stromečku. "Veselé Vánoce, Justine," podal mi krabičku. "Veselé Vánoce, Briane," podal jsem mu obálku s krabičkou. Jako první otevřel krabičku, vytáhl z ní stříbrný náramek, na kterém bylo zespoda vyryté "Abys na mě nezapomněl… J <3", z obálky vytáhl vlastnoručně dělaný poukaz na romantickou večeři pro dva, kterou sám připravím. "Děkuju, Sunshine!" naklonil se ke mně a políbil mě, "Teď ty," usmál se. Pomalu jsem roztrhal vánoční papír. Otevřel jsem krabici, první, co mě praštilo do očí, byl ten lubrikant, vytáhl jsem ho s úsměvem. Pak tam byla bíla a barevná obálka, nejprve jsem vytáhl tu bílou. Při čtení textu jsem se musel smát. "Poukázka na nejlepší sex tvého života! Pouze pro Justina… poskytovatel, Brian Kinney." vytáhl jsem i tu barevnou obálku, když jsem ji otevřel, myslel jsem, že spadnu. Kdybych neseděl, tak si sednu určitě. "T-ty jsi… nejlepší!" objal jsem ho okolo krku i s obálkou v ruce. V obálce byly dvě letenky s pobytem na Kanárských ostrovech pro dva. "Merry Christmas, Justin."
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na závěr bych Vám ráda popřála šťastné a veselé Vánoce, bohátého Ježíška a hodně zdraví do nového roku!
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 mileyfan-blog mileyfan-blog | Web | 24. prosince 2017 v 12:11 | Reagovat

Šťastné a veselé Vianoce 😃

2 Janča Janča | Web | 24. prosince 2017 v 12:41 | Reagovat

Prostě dokonalost :-) :-P Krásné Vánoce! :-)

3 Klér Klér | Web | 24. prosince 2017 v 14:33 | Reagovat

[1]: Děkuji, taky! <3

4 Klér Klér | Web | 24. prosince 2017 v 14:34 | Reagovat

[2]: Ale prosím tě, a děkuju. :3

5 Karin Karin | 24. prosince 2017 v 22:01 | Reagovat

Moc pěkné. :-D

6 Klér Klér | Web | 25. prosince 2017 v 9:46 | Reagovat

[5]: Jsem ráda že se líbí. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama