Exploze Babylonu tak trochu jinak... *7*

21. ledna 2018 v 21:30 | Klér a Janča |  Exploze Babylonu tak trochu jinak...
VAROVÁNÍ: 18+

Brian: "Dojdu si dát sprchu," nenabízel jsem mu, ať jde taky, protože jsem věděl, jaká by byla jeho odpověď. Řekl bych, že teď mě nechce ani vidět.

Justin: "Mohl bych taky... ale asi bys mi musel pomoct," vydechl jsem a vzmohl se na lokty, abych na něho lépe viděl.

Brian: Zarazil jsem se... já už vážně nevím, co si o něm mám myslet... tak hrozně se mu mění nálady. Ale myslím, že nemělo cenu to nějak pitvat, vlastně jsem byl rád, že chce jít se mnou. Proto jsem ho zvedl na nohy a šel s ním do sprchy.

Justin: "Sice si vůbec nepamatuju, co jsem včera vyváděl... ale... vidím, že tě to trápí. Můžu... to napravit?" Omotal jsem mu ruce okolo krku.

Brian: Co jsem mu na to měl říct? Jasně, část mě mu to chtěla všechno vyčíst, ale mám já na něco takovýho nárok po tom všem, co jsem mu kdy řekl nebo udělal? Proto jsem nakonec jen řekl "Všechno je dobrý, Justine... nemusíš nic napravovat."


Justin: "Nevypadá to tak," povzdechl jsem si. Pohladil jsem ho po zádech. "Věř... že udělám cokoliv. Abych se dostal tak nějak do normálu. Nemůžu o tebe přijít," Přejel jsem mu dlaní na zátylku.Brian: "Nepřijdeš... nikdy," zašeptal jsem. Nakonec jsem to nevydržel a políbil ho. Justin neváhal a začal mi polibky oplácet.

Justin: To uvolnění... och bože... proč ubližuju svému léku? Hlava už mě pomalu přestávala bolet, tak jsem polibky zvášnil.

Brian: Justin přidával na intenzitě, divil jsem se, kde se v něm bere najednou tolik energie, tolik vášně, ale nestěžoval jsem si... chtěl jsem ho... hrozně moc.

Justin: "Briane..." vzdychl jsem, cítil jsem, jak pomalu tvrdne... já nebyl moc pozadu. Už jsem ho chtěl cítit v sobě. Jednou rukou jsem sjel dolů a začal naše penisy třít o sebe.

Brian: Myslel jsem, že zešílím, naše penisy třel o sebe a já jen lapal po dechu. Nevydržel jsem to a znova jsem ho políbil, velmi vášnivě. Potom jsem ho přitlačil na stěnu sprcháče.

Justin: Tohle jsem potřeboval... vzdychal jsem mu do rtů. Volnou rukou jsem mu zajel do vlasů a zatahal za ně.

Brian: Začal jsem ho líbat na krk a postupoval jsem níž. Jeho bradavky byly tvrdé, obkroužil jsem je jazykem. Bylo vidět, že se mu to moc líbí.

Justin: Zaklonil jsem hlavu a blahem zavíral oči. Z úst my vycházely hlasité steny, které přehlušily i zvuk dopadající vody. V ruce jsem cítil, jak Bri i já tvrdneme ještě víc.

Brian: Už jsem to nevydržel a klečel jsem přímo před ním... začal jsem ho sát, Justin hned zapletl prsty do mých vlasů. Musel jsem ho držet za boky, jinak by se asi neudržel na nohou.

Justin: "O můj bože..." vyšlo ze mě mezi steny. Brian byl naprosto... úžasný! Pohrával si s mojí špičkou jazykem. Což mě velmi rychle dostalo do jakési zvláštní euforie...

Brian: Usmál jsem se, Justin byl úplně v háji... ehm, v nebi. Pokračoval jsem dál, hrál jsem si s ním jako s lízátkem a zmrzlinou zároveň. Za vlasy mě už doslova tahal.

Justin: Po chvíli si jej vsunul do pusy. Myslel jsem, že se zblázním... nasadil tak strašně mučivě pomalé tempo... když jsem jej chtěl zrychlit, nedovolil mi to. Opravdu jsem u toho šílel.

Brian: Užíval jsem si to, jak jsem ho mučil... on už vydával doslova zoufalé steny. Proto jsem se nakonec rozhodl dopřát mu to, po čem tak toužil a svoje tempo jsem zrychlil.

Justin: Nemohl jsem popadnout dech... "Briane..." zasténal jsem blahem jeho jméno. Jméno toho nejlepšího... když jsem cítil, že to na mě jde. Zastavil jsem ho a na oplátku jsem ho natiskl na studené kachličky a hladově se vrhl na jeho rty.

Brian: Justin byl najednou tak dominantní, ne, že bych to u něj už nezažil, ale tentokrát to bylo víc... a líbilo se mi to. Obvykle jsem to já, kdo vede, ale tentokrát jsem přenechal vedení jemu.

Justin: Ani trochu se nebránil. Svým jazykem jsem si pomalu budoval cestu až k jeho, již připraveného do akce, penisu. Začal jsem si s ním pohrávat, přesně tak, jak on to dělal mně.

Brian: Teď jsem litoval toho, že jsem ho tak mučil, protože jsem to sám poznal od něho. Prsty jsem mu zajel do vlasů v naději, že ho donutím zrychlit, ale bylo to marný.

Justin: Vracel jsem mu to, i když jsem mu chtěl ukázat to, jak to umím nejlíp... ale schválně jsem čekal, jestli ho to zlomí tak moc... že si o to řekne sám.

Brian: Kousal jsem se do rtu, opravdu už jsem to nedával. Začal jsem pohybovat boky, ale Justin mě chytil a to dost pevně... už jsem dál nemohl a pomalu jsem slastně zařval jeho jméno.

Justin: Ano... přivřel jsem oči, nevěřil jsem svým uším, že jsem to opravdu slyšel. Tak teď milý Briane... zažiješ to nejlepší vykouření svého života.

Brian: To, co následovalo potom, bylo zkrátka... ÚŽASNÉ! Věděl jsem, že je Justin v tomhle dobrej, ale to, co dělal teď... vzdychal a sténal jsem takovým způsobem, že nás museli slyšet všichni sousedi.

Justin: Vzdychal, jak smyslů zbavený. Už jsem jen čekal, kdy mě za vlasy vytáhne nahoru a bez varování ho do mě vrazí. Nad touto myšlenkou jsem se musel otřást.

Brian: Už jsem to zkrátka nevydržel a vytáhl si ho k sobě. Políbil jsem ho doslova hladově a následně jsem ho k sobě otočil zády. Vzal jsem si kondom a začal jsem do něj pronikat.

Justin: Zaklonil jsem hlavu tak, že se opřela o jeho rameno. Začal přirážet. Okusoval mi krk. Tohle už nemůže být lepší. Vzdychl jsem mu do ucha.

Brian: Bylo to tak divoké, že jediná další možnost, bylo moje bouřlivé vyvrcholení. Netrvalo dlouho a Justinův orgasmus hned následoval. Opřel se o mě a začal to vydýchávat a já dělal to samé.

Justin: Tak takhle boží sex už jsme dlouho neměli, oba jsme byli značně vyčerpání, ale zato plní euforie sladkého orgasmu. Poté, co jsme to tak nějak rozdýchali, jsme se opravdu umyli a já zamířil zpět do postele.

Brian: Tenhle sex byl... úžasnej! Nechápu, kde se to v Justinovi najednou vzalo, když ještě před chvíli byl naprosto na zabití, ale rozhodně si nestěžuju. Hned jsem šel za ním do postele a natiskl jsem se na jeho nahé horké tělo.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 21. ledna 2018 v 22:02 | Reagovat

Tak to bylo parádní. :-P  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama