Únor 2018

Vracím se do Pittsburghu! *1*

26. února 2018 v 10:00 | Klér |  Vracím se do Pittsburghu
JUSTIN

V letadle jsem si sedl na své místo u okénka a připoutal se. Se slzami v očích jsem se podíval ven, můj pohled směřoval na modré nebe, do kterého brzy vzlétnu. Opravdu je tohle správná cesta? Dokážu bez něho dále žít? Proč se nepřišel rozloučit? Možná nechce způsobit větší bolest nám obou... ale... rád bych ho alespoň naposledy obejmul. Sklopil jsem pohled a pohrával si s prsty, mám teď v hlavě strašně velký zmatek, v srdci bolest... takovou bolest ani slovy vyjádřit nejde. Povzdechl jsem si a popotáhl... "Nikdy na tebe nezapomenu, vždy tě budu milovat..." šeptl jsem si pro sebe. Jak bych ale mohl zapomenout... na něho nezapomene nikdo... přes víčko se mi přehouply slzy...

Download

22. února 2018 v 16:45 | Klér
Seriál můžete sledovat i online: ZDE
Nebo si jej můžete postahovat:
1. série - komplet ZDE
Jednotlivé díly:
E01 - Premiere

2. série - komplet ZDE
Jednotlivé díly:

3. série

4. série

5. série
E01 - Move and Leave
E02 - Back in Business - obsahuje i E01

Petice která požaduje pokračování seriálu ZDE!

Pokud některý z odkazů nejde, brzy doplním! :)

It's not over.

13. února 2018 v 16:00 | Klér |  Jednodílovky

Varování: Sad end

BRIAN

Den začal poměrně stejně jako každý jiný, ráno vstát, jít do práce a udělat pár reklam, aby bylo vše ok. Zaběhl jsem si na rychlý oběd do jídelny, a kdo tam dnes nemá službu... Justin. Usmál se a hned si přišel pro pusu, ochotně jsem mu ji dal. ,,Co to bude, pane?" zeptal se a připravil si notýsek. ,,To, co obvykle," pousmál jsem se. Zapsal si to a když kolem mě procházel, aby dal lísteček kuchaři, plácl jsem ho po zadku. Nadskočil a s ještě větším úsměvem odešel. Jídlo jsem si vzal s sebou a musel se vrátit zpět do práce.

JUSTIN

Byl jsem rád, že jsem ho mohl vidět. Zítra je moje promoce... a já bych strašně rád pozval Briana... ale bojím se, a zatím nebyla vhodná chvíle. Večer se máme sejít v Babylonu, to je má poslední a jediná příležitost se ho zeptat. Sice znám jeho odpověď... risknout to ale můžu.

Exploze Babylonu tak trochu jinak... *9*

4. února 2018 v 12:00 | Klér a Janča |  Exploze Babylonu tak trochu jinak...
VAROVÁNÍ: 18+

Poslední část...

Justin: Sehnul jsem se pro pusu, kterou mi ochotně dal. Rukou jsem začal malinko sjíždět níž a sám jsem si trochu poposedl. Prsty jsem mu jemně začal přejíždět po podbřišku.

Brian: Cítil jsem, jak začínám být vzrušený. Líbilo se mi Justinovo počínání a moc dobře jsem věděl, kam to bude pokračovat. Skousl jsem si ret a užíval jsem si každý jeho dotek.

Justin: Začal jsem znovu pomalu tvrdnout, Brian si toho moc dobře všiml. Přetikával mezi očima a rozkrokem, pomalu jsem šel do pozoru a pomalu jsem cítil, jak i Brianův úd tvrdne... začínal mě tlačit na zadku.

Brian: Můj penis byl vtlačený mezi jeho půlkami. Chtěl jsem ho tak strašně moc, ale Justin mi najednou ruce přišpendlil nad hlavu, takže jsem se ho nemohl vůbec dotknout, doslova jsem trpěl.