Exploze Babylonu tak trochu jinak... *9*

4. února 2018 v 12:00 | Klér a Janča |  Exploze Babylonu tak trochu jinak...
VAROVÁNÍ: 18+

Poslední část...

Justin: Sehnul jsem se pro pusu, kterou mi ochotně dal. Rukou jsem začal malinko sjíždět níž a sám jsem si trochu poposedl. Prsty jsem mu jemně začal přejíždět po podbřišku.

Brian: Cítil jsem, jak začínám být vzrušený. Líbilo se mi Justinovo počínání a moc dobře jsem věděl, kam to bude pokračovat. Skousl jsem si ret a užíval jsem si každý jeho dotek.

Justin: Začal jsem znovu pomalu tvrdnout, Brian si toho moc dobře všiml. Přetikával mezi očima a rozkrokem, pomalu jsem šel do pozoru a pomalu jsem cítil, jak i Brianův úd tvrdne... začínal mě tlačit na zadku.

Brian: Můj penis byl vtlačený mezi jeho půlkami. Chtěl jsem ho tak strašně moc, ale Justin mi najednou ruce přišpendlil nad hlavu, takže jsem se ho nemohl vůbec dotknout, doslova jsem trpěl.Justin: V očích měl chtíč, teď tomu chtěl zase velet on. Přemýšlel jsem, ruce mu cukaly, chtěl se mě dotýkat. Jak strašně moc lehce jsem mu teď mohl číst v očích. Dlouze jsem ho políbil. Zoufale na mě pohlédl. "Tak dobře..." šeptl jsem. Jeho pohledu se nedalo odolat.

Brian: Justin mě zase pustil a já ho překulil pod sebe. Než jsem ho vášnivě políbil, dlouze jsem se mu podíval do očí... kolik jsme toho spolu ušli, pomyslel jsem si v tu chvíli. A pak konečně došlo na ten polibek, který jsem nechtěl, aby někdy skončil. Vzápětí moje ruka začala klesat k jeho rozkroku.

Justin: Kolísavě jsem vydechl, vzrušení stoupalo ještě víc. Dělal mi to samé, co já jemu, hladil mě na podbřišku. Chtěl jsem ho cítit v sobě. Chtěl jsem sáhnout do šuplíku po kondomu, ale nedovolil mi to.

Brian: Chtěl jsem nad ním mít naprostou kontrolu, ruce jsem mu držel pevně sevřené a začal jsem ho líbat na bříško. Prohýbal se v zádech a všemožně se kroutil. Pousmál jsem se a začal jsem se rty blížit k jeho vzrušenému penisu.

Justin: Ústa jsem měl pootevřená nestíhal jsem dýchat. "Briane..." zasténal jsem... "toho mučení bylo už víc, než dost dneska," kňoural jsem. Vražedně se na mě podíval. Bylo mi jasné, že jeho to zkrátka baví.

Brian: Vím, že jsem ho mučil až moc, ale fakt jsem si to užíval. Ruce jsem mu stále pevně držel a začal jsem jazykem přejíždět po celé délce Justinova penisu. Celý se chvěl a vzdychal jako smyslů zbavený.

Justin: Chtěl jsem se mu vkrást prsty do vlasů, ale ani to mi nedovolil díky pevnému sevření. Cítil jsem se strašně bezmocně. Chtěl jsem se pohnout pánví.

Brian: Zasmál jsem se, tak hrozně se se mnou snažil bojovat. "Klid, Sunshine," zašeptal jsem. A následně jsem jeho úd pojal do úst. To už pro něj bylo vážně k nevydržení.

Justin: Tohle už bylo nervy drásající. Ale pochopil jsem, že nemá cenu se mu vzpouzet či se snažit trochu zpříjemnit si tempo. Takže jsem se mu celý oddal. "Dělej si se mnou, co chceš," vydechl jsem.

Brian: Moje oči vzhlédly k jeho obličeji, který byl doslova zoufalý, ale už smířený s tím, že jednoduše nemá žádnou moc... v tu chvíli jsem věděl, že už nemá smysl ho mučit a jeho ruce jsem propustil. Hned na to jsem ho začal kouřit tak, že na to nikdy nezapomene.

Justin: Bože můj! Tak tohle bych u něho nečekal. Tak takhle mě nikdo nekouřil. Vzdychal jsem dosti hlasitě. Sousedi musí mít vážně radost. Zarýval jsem prsty do peřiny pode mnou.

Brian: Justin byl úplně v háji a moje počínání si naprosto užíval. Nakonec jsem to ale už nevydržel, otočil jsem ho a nasadil jsem si kondom. Hned na to jsem do něj začal pronikat kousek po kousku. Jakmile jsem v něm byl celý, začal jsem přirážet.

Justin: Tohle už snad nemohlo být lepší, přesně věděl, jak moc a jak silně... má mě přečteného... vsadím se, že si s nikým tolik neužil, jako se mnou. A to mě dělá ještě víc šťastnějším. A myslím si, že on si je toho všeho vědom. A aby toho nebylo málo, vzal můj penis do ruky a začal jezdit rukou nahoru a dolů.

Brian: Třel jsem ho a přirážel zároveň, cítil jsem, jak se můj orgasmus blíží. Chtěl jsem, abychom se s Justinem udělali zároveň, tak jsem svojí ruku zrychlil. A netrvalo dlouho a Justinovi začal penis silně pulzovat, hned na to se udělal a já taky.

Justin: Vyjekl jsem jeho jméno slastí. Tak na tohle nezapomenu dlouho. Svalil se vedle mě, nalepil jsem se na něho díky tomu, že jsme byli oba zpocení. "Miluju tě, Briane," zašeptal jsem mu slastně do ucha.

Brian: Usmál jsem se. Dřív by má reakce byla úplně jiná, ale najednou se to tak dobře poslouchalo. "I já tebe, Sunshine," objal jsem ho pevněji. "Už se těším, až ostatním pošleme pozvánky na naší svatbu... chtěl bych vidět jejich obličeje," zasmál jsem se při té představě.

Justin: Zasmál jsem se. Úplně ty jejich výrazy vidím. "Brian Kinney a Justin Taylor se budou brát," při tom jsem se musel culit. "Chci si vzít tvé příjmení," políbil jsem ho.

Brian: Zaskočil mě, ale nějak se mi to líbilo "Justin Kinney," vyslovil jsem s úsměvem. Bože, koho by kdy napadlo, že se budu ženit. Ale už je to tak.

Justin: Lehl jsem si na bok. "Nabízí se tu jen jedna otázka," udělal jsem mu kolečko okolo bříška a díval se mu do očí.

Brian: "Jaká otázka?" zeptal jsem se nedočkavě.

Justin: "Budeš mě takhle skvěle šukat i po svatbě? A opravdu jsi schopný se mnou držet monogamii?" vsál jsem si rty dovnitř.

Brian: Zasmál jsem se, Justin mě dokáže vždy dostat. "Justine, já chci šukat jenom tebe," zastrčil jsem mu plamínek vlasů za ucho.

Justin: Sehnul jsem se pro pusu. On si mě přidržel a polibek prodloužil.

Brian: S Justinem jsme následně jen leželi a objímali se. Netrvalo dlouho a oba jsme usnuli. A to s vědomím, že nás čeká úžasná budoucnost.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak moc se vám příběh líbil? (Ohodnoť jako ve škole.)

1
2
3
4
5

Komentáře

1 Karin Karin | 4. února 2018 v 20:46 | Reagovat

Ty si teda užívají. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama