It's not over.

13. února 2018 v 16:00 | Klér |  Jednodílovky

Varování: Sad end

BRIAN

Den začal poměrně stejně jako každý jiný, ráno vstát, jít do práce a udělat pár reklam, aby bylo vše ok. Zaběhl jsem si na rychlý oběd do jídelny, a kdo tam dnes nemá službu... Justin. Usmál se a hned si přišel pro pusu, ochotně jsem mu ji dal. ,,Co to bude, pane?" zeptal se a připravil si notýsek. ,,To, co obvykle," pousmál jsem se. Zapsal si to a když kolem mě procházel, aby dal lísteček kuchaři, plácl jsem ho po zadku. Nadskočil a s ještě větším úsměvem odešel. Jídlo jsem si vzal s sebou a musel se vrátit zpět do práce.

JUSTIN

Byl jsem rád, že jsem ho mohl vidět. Zítra je moje promoce... a já bych strašně rád pozval Briana... ale bojím se, a zatím nebyla vhodná chvíle. Večer se máme sejít v Babylonu, to je má poslední a jediná příležitost se ho zeptat. Sice znám jeho odpověď... risknout to ale můžu.


Šel jsem s Debbie po práci domů, malinko jsem se upravil a vyrazil do Babylonu. Byl jsem tam o dost dřív než Bri. Protože jsem ho nemohl nikde najít. Klasický Brian... zase přijde pozdě. Sedl jsem si k baru a něco si objednal. Čekal jsem na něho u baru... dlouho nešel. Šel jsem si tedy stoupnout na balkónek, abych viděl, že přišel nebo, abych ho lépe našel. Ovšem najednou proběhl kolem mě. Běžel ze schodů, ale já ho chytil za rameno ,,Briane, chtěl jsem s tebou mluvit," usmál jsem se. ,,Nemám čas," odbyl mě a odstrčil mi ruku. ,,Počkej, chtěl jsem se tě zeptat, jestli... bys nepřišel zítra na moji promoci?" už jen jeho výraz mluvil za vše. ,,Zbláznil ses? Jak budu vypadat mezi všema těma sedmnáctiletejma?" zakroutil očima a utekl mi z dohledu. Povzdechl jsem si a vrátil se domů, nikam nepůjdu.

Druhý den mi Jennifer přinesla na vyzkoušení oblek. A protože bydlím u Debbie, tak na mě čekali dole v kuchyni u stolu, až se jim přijdu ukázat. Oblíkl jsem si tu maškaru... stejně nikam nechci jít, bez Briana to nemá cenu. Upravil jsem si před zrcadlem motýlka a sešel jsem schody. ,,Och, Sunshine!" rozplývala se Debbie. ,,Moc ti to sluší, zlatíčko," uculovala se máma. Jen jsem se opřel o kuchyňskou linku a napil se vody. ,,Já stejně nikam nejdu," oznámil jsem s klidem. ,,Jak jako nejdeš?" obořila se do mě Debb, ,,To, že nějaký Brian Kinney odmítl tvé pozvání, ho neopravňuje zkazit ti tak výjimečný večer," zamračila se. ,,Tohle je jen jednou za život, Justine," řekla se znatelným zklamáním v hlase Jennifer.
,,Tak jdi s Daphne ne? Ta tě určitě neodmítne," dodala Debbie. Kdybych si dovolil jakkoliv protestovat, myslím, že bych skončil na ulici, podle výrazu Debb. Takže mě dokopali k tomu, abych tam šel.

Večer jsem zajel pro Daphne, vypadala opravdu úchvatně. Vešli jsme do sálu, večer se pomalu rozjížděl. Zatančili jsme si spolu a pak si zašli na skleničku. Povídali jsme si, když tu najednou do mě Daphne strčila, abych se podíval ke vchodu. To... teda to, koho jsem tam spatřil, mi vyrazilo dech. On přišel a vypadal ještě víc sexy, než normálně.

,,Ahoj Daphne, vypadáš vážně sexy, kdybych nebyl homo, ošukal bych tě," usmál se na ni. ,,Od tebe to beru jako kompliment," usmála se. Já z něj nedokázal spustit oči. ,,Půjčíš mi svého partnera?" usmál se a vzal mě za ruku, Daph ani nic neřekla a Brian už mě vedl na parket.
Začalo hrát Save the last dance for me. ,,Trochu až směšně romantická." uchechtl se Bri. Nic jsem neříkal, nedokázal jsem uvěřit tomu, že přišel. Začali jsme tancovat... přál jsem si, aby ten okamžik neskončil. Dal mi svojí šálu okolo krku, za kterou si mě přitáhl k sobě. Najednou jsme měli celý parket jen pro sebe. Tak jsme to pořádně rozjeli. Brian mě zvedal do vzduchu. Na konec se zastavil a těsně před dozněním posledních tónů mě přede všemi políbil. Celého omámeného mě vzal za ruku a běželi jsme spolu do garáže. Po cestě jsme si zpívali, tancovali a líbali se. Na tento večer nikdy nezapomenu. Došli jsme k jeho černému jeepu, o který mě opřel a dlouze políbil. ,,Později." uculil se a pustil mě. ,,Později." pomalu jsem odcházel od jeho auta, ještě jsem se za ním naposledy otočil a usmál se, opravdu jsem se smál jako sluníčko.

BRIAN

Nasedl jsem do svého jeepu a ještě ho pozoroval ve zpětném zrcátku, pohrával si se šálou, co jsem mu dal. Když tu najednou ho začala pronásledovat silueta muže a v ruce měl baseballovou pálku. ,,Justine!" křikl jsem a vyběhl za ním z auta. Pozdě. Muž se rozmáchl a Justina zasáhl do hlavy, ihned se sesunul k zemi. Útočníka jsem srazil k zemi a baseballovou pálkou ho trefil na citlivá místa, jen zakřičel. Hned jsem se vrátil k Justinovi, velmi silně krvácel. ,,Ne, ne, ne, ne, ne... bože!" křičel jsem, byl jsem naprosto zoufalý. Po převozu do nemocnice jsem šel za ním. V ruce jsem měl zakrvácenou šálu, kterou jsem si dal později kolem krku. Zavolal jsem Michaela... nezvládal jsem to, absolutně. Slzy mi tekly po tváři.

Konečně přišel. Sedl si ke mně a objímal mě, já z toho byl stále v šoku, nedokázal jsem tudíž vůbec nic. Jen jsem tam seděl a díval se do prázdna a celé si to dával za vinu. Největší ránou však bylo... když ke mně přišel doktor a oznámil mi, že to Justin nepřežil, to jsem se složil úplně.

Stál jsem nad jeho hrobem, nedokázal jsem odtrhnout oči od náhrobního kamene s jeho jménem. Chlapce, který mě změnil, jediný, kterého jsem kdy opravdu miloval, ale nikdy jsem mu to nedokázal říct. A teď toho lituju... ,,Kéž bych ti to řekl, vše mohlo být jinak," šeptl jsem a z úst mi vyšel horký dech.

Vrátil jsem se na místo, kde se na mě naposledy usmál. Ta vzpomínka mi opět vehnala slzy do očí. Nedokážu tu bez něho žít a ani nechci. Díval jsem se na místo, kde bez známek života naposledy ležel. Klekl jsem si jako před tím, viděl jsem to tak strašně živě... přiložil jsem si pistoli na spánek a se slzami v očích šeptl svá poslední slova: ,,It's not over."

----
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | Web | 13. února 2018 v 16:12 | Reagovat

Nádherné a tak smutné :-( Moc se ti to povedlo <3 :*

2 Klér Klér | Web | 13. února 2018 v 17:44 | Reagovat

[1]: Děkuju! <3

3 Karin Karin | 13. února 2018 v 20:13 | Reagovat

Krása ale brečím. :-(  :-D

4 Klér Klér | Web | 13. února 2018 v 21:22 | Reagovat

[3]: Jsem ráda že se líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama