Červenec 2018

I'm here for you! *1*

27. července 2018 v 10:00 | Klér a Janča |  I'm here for you!
Justin: Ples byl již v plném proudu. Už ani nedoufám v to, že se tu Brian ukáže. Užíval jsem si to, no... i když přiznávám... být tu i on, užiju si to víc. Ale i Daphne je skvělá společnost. Strašně moc jí to v těch plesových šatech sluší.

Brian: Dorazil jsem na místo a nevěřil tomu, že se tu opravdu nacházím. Místnost plná 18 letých puberťáků. Jestli jsem se nezbláznil tak už vážně nevím. Šel jsem ale dál a konečně jsem ho uviděl - s Daphne na parketu.

Justin: Daphne se najednou zasekla a usmívala se a dívala se jakoby za mě. Nedalo mi to a musel jsem se otočit a podívat se, co ji tak zaujalo. O-on přišel? Přejel jsem ho celého pohledem... nevěřil jsem, jak neuvěřitelně sexy byl v obleku.

Brian: Justin se na mě díval a já kráčel k němu, předstíral jsem však, že ho nevidím, až dokud jsem nestál přímo před ním. Bože, byl dokonalý. Nikdy bych mu to neřekl, ale byl doslova krásný, sexy... Perfektní!

Justin: Nevěděl jsem, co říct... jen jsem na něho zíral, jak na svatý obrázek. Musel jsem se tvářit šíleně.... ale byl jsem neskutečně vděčný za to, že tu teď je. Tohle se děje jen jednou za život a on tu teď se mnou stojí.

Brian: "Myslel jsem, že bys nechtěl být nalezený mrtvý v místnosti plné 18 letých puberťáků," promluvil Justin s úsměvem. Na to jsem mu odvětil "Myslel jsem, že tu doženu ztracené mládí." Následně jsem se otočil k Daphne a řekl "Ahoj, Daphne, vypadáš sexy... ošukal bych tě," neskutečně zrudla.

Vracím se do Pittsburghu! *END*

1. července 2018 v 19:10 | Klér |  Vracím se do Pittsburghu
Tak a je to tu, konec tohoto příběhu. Ohodnotit jej můžete dole v anketě. :)

BRIAN

Bylo skvělé zase stát na vlastních nohou, už jsem i zapomněl, že je nebe modré a jak je cítit čerstvý vzduch. Dal jsem Justinovi klíčky od auta, ten mi pomalu odnášel tašky z nemocnice. Nevím, kdy naposled se takto moc smál a skoro po každé, kdy kolem mě prošel, mi přistála pusa. Nebránil jsem mu ba naopak. Chtěl jsem si sednout za volant, ale on mi to nedovolil. "Musíš se šetřit. Já nás odvezu."

JUSTIN

Brian se jen zašklebil, ale když poznal, že opravdu neustoupím, posadil se na místo spolujezdce. Když jsem si sedl a připoutal se, vyjel jsem hned k Britinu. Po příjezdu na místo jsem jej předběhl a otevřel mu dveře se slovy: "Vítej doma, Briane," ale takovou reakci jsem od něho nečekal. Vášnivě mě políbil. Kdyby nebyl po takové nemoci, řekl bych, že bychom spolu skončili v posteli hned. Ale zarazil jsem to. "Dojdu ti pro věci," vrátil jsem se zpět do kufru pro jeho tašky. Když se vrátím zpět, najdu ho na stejném místě. "Děje se něco?" Díval se zasněně do zdi. "Jen se mi všechno vybavilo. To je jedno," znovu si zachoval svoji kamennou tvář. Typický Brian, své city se snaží zakrýt. Potom tedy nechápu, co mělo znamenat to předtím.

Vyjdu z koupelny s ručníkem okolo pasu. Když přijdu do ložnice, Brian už leží v posteli. "Naše první společná noc tady," usměji se, vezmu si čisté slipy a lehnu si vedle něho. "A nezačíná sexem," zasměje se a otočí se ke mně. V tu chvíli se mi vybavil náš poslední společný večer strávený v posteli... jak tak koukám, dnes je to hodně o vzpomínkách.
Čím dál více si přeji, abych nikdy neodešel. Teď už nikdy nebude nic tak, jako dříve... i když... Briana miluji stále.
Přitiskl jsem se k němu a v ten moment, kdy mě objal, mi bylo jasné, že už ho nikdy neopustím. Za nedlouho jsem se přenesl do říše snů. Sen, který mě přenesl úplně na začátek... na první setkání, první noc... i na to, jak mě Brian požádal o ruku a zdálo se, že jsme oba připraveni na vztah. Ale za nedlouho se ukázalo, že opak je pravdou. I když, opravdu by mě zajímalo, jak by to dnes vypadalo, kdybych neodešel do toho New Yorku.

Justinův sen

"Neodcházej ještě," šeptl Brian a vtáhl mě zpět do sprchy. Musel jsem se usmát, přitáhl si mě k sobě tak, aby spojil naše rty. Nebránil jsem se, spíš naopak. Přirazil mě na zeď, chlad kachliček lehce otřásl mým tělem. Poklekl a začal mi jej opečovávat. Byl jsem v sedmém nebi. Když svoji práci dokončil, vstal a vášnivě mě políbil. Pak se odtáhl a dlouze se mi podíval do očí, musel jsem se usmát. "Justine, vezmeš si mě?" řekl nervózně. "To myslíš vážně? Myslel jsem, že na lásku nevěříš, na kluky nehraješ... jen šukáš. Bez výčitek, bez omluv," má odpověď jej podle všeho dost zmátla. "Ano, myslím to vážně," řekl docela dost důrazně. Začal jsem se smát a vykřikovat: "Ano, ano, ano. Vezmu si tě!" Skočil jsem mu okolo krku...

Konec snu

Vzbudilo mě lehké zatřesení s mým tělem. Otevřel jsem oči. "Justine... co se děje? Stále opakuješ ano," díval se na mě zmateně Brian. "No..." zamyslel jsem se, zda mu mám říct pravdu, "ehm, zdálo se mi, že..." "Tak už to nenatahuj," přerušil mě. "Požádal si mě znovu o ruku," podíval jsem se stranou. "Opravdu?" periferním viděním jsem uviděl, že se směje. "Jop," podíval jsem se na něho. "Tak to mě tvůj sen předběhl." Úplně jsem ztuhl a nevěděl jsem, co říct. Jen jsem se mu díval do očí. V jeho očích začala být vidět nejistota. "Nevím..." vydechl jsem. "Jo... promiň, uspěchal jsem to," rychle vstal a odešel pryč z postele. "Briane, počkej," spěchal jsem za ním. "Ano?" otočil se zpět na mě. "Ano, vezmu si tě," měl jsem slzy v očích. Skočil jsem na něho a dlouze ho políbil. "Už nikdy, nikdy nebudeme od sebe."