I'm here for you! *1*

27. července 2018 v 10:00 | Klér a Janča |  I'm here for you!
Justin: Ples byl již v plném proudu. Už ani nedoufám v to, že se tu Brian ukáže. Užíval jsem si to, no... i když přiznávám... být tu i on, užiju si to víc. Ale i Daphne je skvělá společnost. Strašně moc jí to v těch plesových šatech sluší.

Brian: Dorazil jsem na místo a nevěřil tomu, že se tu opravdu nacházím. Místnost plná 18 letých puberťáků. Jestli jsem se nezbláznil tak už vážně nevím. Šel jsem ale dál a konečně jsem ho uviděl - s Daphne na parketu.

Justin: Daphne se najednou zasekla a usmívala se a dívala se jakoby za mě. Nedalo mi to a musel jsem se otočit a podívat se, co ji tak zaujalo. O-on přišel? Přejel jsem ho celého pohledem... nevěřil jsem, jak neuvěřitelně sexy byl v obleku.

Brian: Justin se na mě díval a já kráčel k němu, předstíral jsem však, že ho nevidím, až dokud jsem nestál přímo před ním. Bože, byl dokonalý. Nikdy bych mu to neřekl, ale byl doslova krásný, sexy... Perfektní!

Justin: Nevěděl jsem, co říct... jen jsem na něho zíral, jak na svatý obrázek. Musel jsem se tvářit šíleně.... ale byl jsem neskutečně vděčný za to, že tu teď je. Tohle se děje jen jednou za život a on tu teď se mnou stojí.

Brian: "Myslel jsem, že bys nechtěl být nalezený mrtvý v místnosti plné 18 letých puberťáků," promluvil Justin s úsměvem. Na to jsem mu odvětil "Myslel jsem, že tu doženu ztracené mládí." Následně jsem se otočil k Daphne a řekl "Ahoj, Daphne, vypadáš sexy... ošukal bych tě," neskutečně zrudla.


Justin: "Em... díky, Briane, taky ti to sluší," dostala ze sebe s úsměvem. "Nevadí ti, když si vypůjčím tvé rande?" Jen pokrčila rameny, ale to už ani Brian neviděl, protože me čapl za ruku a odtáhl si mě na parket.

Brian: Začala hrát hudba a my se začali vlnit do jejího rytmu. Následně jsem mu dal kolem krku svojí bílou šálu, která jeho krásu ještě víc podtrhla. Naše ruce se spojily a my začali tancovat. Smáli jsme se a užívali si to. Tak krásně se mi na něj dívalo.

Justin: Měl jsem pocit, jako bychom tam stáli jen my dva... a nikde nikdo. Díval jsem se mu upřímně do očí, měl jsem lehký úsměv na tváři. Upřímně... hudbu jsem skoro nevnímal a nechal se vést Brianem.

Brian: Ta hudba byla tak směšně romantická, nevěřil jsem, že tu na ni tančím. Ale ten tanec jsem si užíval. Dělali jsme různé kreace a otočky, byli jsme spolu tak sehraní. Justin mi dokonce sundal sako a hodil ho Daphne, která se na nás nemohla vynadívat.

Justin: Vrátil jsem mu okolo krku jeho šálu a lehce si ho přitáhl blíž k sobě. Ach bože... o tomhle okamžiku se mi snad ani nezdálo. Nikdy bych nevěřil, že tu teď budeme spolu tančit.

Brian: Následně jsme znovu udělali několik otoček a hned na to jsem si ho k sobě přitáhl opravdu blízko. Prohnul jsem ho v zádech, a když jsem ho vytáhl zpátky nahoru, konečně jsem ho políbil, zatímco jsem ho držel nad zemí.

Justin: Držel si mě k sobě silně přitisknutého, až jsem měl nohy ve vzduchu a s úžasně dlouhým polibkem se se mnou otočil a pomalu mě pustil zpět na zem. Hudba dohrála a on mě za ruku vlekl z parketu pryč.

Brian: Šli nebo spíš jsme tancovali a blbli a zpívali si celou cestu do garáže. Justin se pořád smál a když jsme byli u mého auta, Justin se zeptal "Viděl si jejich obličeje?" "Jo dali jsme jim promenádu, na kterou nikdy nezapomenou," odvětil jsem.

Justin: Musel jsem se pořád usmívat. Nejkrásnější večer mého života, teda... hned po tom, co jsem poprvé spatřil tvář Boha, který tu teď stojí přede mnou. Opřel mě o auto a znovu mi dal okolo krku tu šálu a pak se sehnul pro polibek, který jsem prodloužil.

Brian: Políbili jsme se a následně jsem řekl "Uvidíme se později." Justin se smál jako sluníčko a dodal "Později." V tu chvíli jsem chápal, proč mu Debbie říká Sunshine. Hned na to jsem nasedl do svého auta a ještě se podíval do zpětného zrcátka, abych ho viděl. Jenže jsem uviděl něco děsivého... osobu, která za ním kráčela s pálkou. Vyběhl jsem a zakřičel jeho jméno "Justine!"

Justin: S velkým úsměvem jsem odcházel od jeho auta a pohrával jsem si se šálou, která voněla jako on. Když tu jsem uslyšel, jak volá mé jméno, otočil jsem se za hlasem a schytal jsem obrovskou tupou ránu, bolest mi projela celým tělem. Skácel jsem se k zemi a pak už jen tma...

Brian: Justin se jen stihl otočit za mým voláním a následně byl pálkou sražen k zemi. Běžel jsem okamžitě za tím, kdo ho praštil a vzal jsem ho pálkou přes holeň. Hned na to jsem doběhl k Justinovi, který tam ležel ve vlastní krvi. "Ne, ne, ne, ne... Bože!"

Justin: Jemně jsem cítil něčí doteky a matně slyšel něčí hlas, řekl bych že Briana. Volal mé jméno, třásl se mnou. I když jsem chtěl sebevíce se pohnout, nešlo to... měl jsem počít, jako bych umíral.

Brian: Nikdy jsem nezažil takový strach, jaký jsem prožíval v tuhle chvíli. I přes to, jak jsem se třásl, jsem byl schopný zavolat záchranku a následně jsem Justina držel a čekal, až dorazí. Cestou do nemocnice jsem zavolal Maikeymu, kterého jsem věděl, že budu potřebovat. Jakmile jsme dojeli na místo v šoku a celý od krve jsem se šel posadit a mezitím dorazil Maikey, kterého jsem ale vůbec nedokázal vnímat. Myslel jsem na první noc, co jsem Justina poznal... co jsme běželi přesně touhle chodbou... za mým synem. Byl jsem zničený.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 29. července 2018 v 20:34 | Reagovat

doufám že se Justin z toho dostane. O_O  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama