Srpen 2018

I'm here for you! *2*

4. srpna 2018 v 10:00 | Klér a Janča |  I'm here for you!
O měsíc později

Justin: Další rehabilitace... bože... po zásahu pálkou mám problém pohybovat s pravou rukou, za celou tu dobu, co tu jsem, se tu Brian ani neukázal. Ničí mě to. Jediné, co mě teď žene kupředu, je on. Chci odtud vypadnout a zeptat se ho, proč za mnou ani jednou nepřišel.

Brian: Zadní místnost, alkohol a drogy, to jediné mě momentálně drží nad vodou, je ze mě zatracená troska. Maikey se tu ukázal, jak nějakej hrdina, co mě z těch sraček vytáhne, ale je mi líto, na to ani on tentokrát nestačí. Justin je v nemocnici kvůli mně, skoro umřel... kvůli mně. A já jsem schopný jedině toho v noci za ním chodit tak, aby to nevěděl. Dívat se na něj přes sklo a sledovat, jak má noční můry... neschopný mu pomoci.

Justin: Zase se dostavila ta moje obvyklá nálada, když mi něco nejde, tak bouchnu... málem jsem tu sestřičku praštil. Asi to vzdám... nemá to cenu, on už o mě třeba ani nestojí.

Brian: Snažím se fungovat a tvářit se, že jsem v pohodě. Neustále všechny poslouchám, jak jsem děsnej, že za ním ani nejdu do nemocnice. Kdyby jen věděli, ale já nechci... nesmí se to dozvědět. Ne jen proto, že jsem zatracenej srab, ale taky proto, že vím, že ho to bude motivovat, aby se odtamtud dostal rychleji. Bude za mnou chtít jít, na to zkrátka spoléhám.

Justin: Rozbrečel jsem se. Dal bych nevím co za to, aby tu teď naproti mně seděl on. Schylovalo se k večeru, ukládali mě do postele. Já usínal se zklamáním... zase se neukázal. Do snu se mi prodrala ta nešťastná událost.