I'm here for you! *2*

4. srpna 2018 v 10:00 | Klér a Janča |  I'm here for you!
O měsíc později

Justin: Další rehabilitace... bože... po zásahu pálkou mám problém pohybovat s pravou rukou, za celou tu dobu, co tu jsem, se tu Brian ani neukázal. Ničí mě to. Jediné, co mě teď žene kupředu, je on. Chci odtud vypadnout a zeptat se ho, proč za mnou ani jednou nepřišel.

Brian: Zadní místnost, alkohol a drogy, to jediné mě momentálně drží nad vodou, je ze mě zatracená troska. Maikey se tu ukázal, jak nějakej hrdina, co mě z těch sraček vytáhne, ale je mi líto, na to ani on tentokrát nestačí. Justin je v nemocnici kvůli mně, skoro umřel... kvůli mně. A já jsem schopný jedině toho v noci za ním chodit tak, aby to nevěděl. Dívat se na něj přes sklo a sledovat, jak má noční můry... neschopný mu pomoci.

Justin: Zase se dostavila ta moje obvyklá nálada, když mi něco nejde, tak bouchnu... málem jsem tu sestřičku praštil. Asi to vzdám... nemá to cenu, on už o mě třeba ani nestojí.

Brian: Snažím se fungovat a tvářit se, že jsem v pohodě. Neustále všechny poslouchám, jak jsem děsnej, že za ním ani nejdu do nemocnice. Kdyby jen věděli, ale já nechci... nesmí se to dozvědět. Ne jen proto, že jsem zatracenej srab, ale taky proto, že vím, že ho to bude motivovat, aby se odtamtud dostal rychleji. Bude za mnou chtít jít, na to zkrátka spoléhám.

Justin: Rozbrečel jsem se. Dal bych nevím co za to, aby tu teď naproti mně seděl on. Schylovalo se k večeru, ukládali mě do postele. Já usínal se zklamáním... zase se neukázal. Do snu se mi prodrala ta nešťastná událost.


Brian: Maikey se zastavil, že prý můžeme jít za Justinem do nemocnice spolu... je tak naivní. Nedokázal bych se Justinovi ani podívat do očí. Nesu vinu za všechno.. ta krvavá šála kolem mého krku je toho důkazem. Zkrátka ne.

Justin: Vzbudil jsem se uprostřed noci se slzami v očích. Ne, nesmím přestat... musím se odtud dostat, abych mohl Briana nejdřív seřvat za to, proč za mnou ani jednou nepřišel, a pak ho šíleně políbím...

Brian: S Maikeym jsme zašli k Woodymu, kde se mi snažil promlouvat do duše. Poslal jsem ho, ať si jede za Davidem, ačkoliv jsem nějak tušil, že už to neplánuje. Následně jsem si nabral dnešní známost, ale vzal jsem to s ním rychle. Následně jsem šel zase do nemocnice. Dneska něco ve mně chtělo jít dovnitř za ním a... chytit ho za ruku možná... ale nakonec jsem tam zase jenom stál jako zbabělec.

Pár dnů později

Justin: Myšlenka toho, že konečně zase uvidím Briana, mě hnala vpřed tak moc, že se mě doktoři rozhodli pustit z nemocnice dříve. Jennifer si tedy pro mě přijela a odvezla si mě domů. A jako návštěvu jsme tam měli Debb, tak strašně rád jsem byl, že ji mohu obejmout.

Brian: Dneska jsem byl ze všeho v háji snad víc, než do teď. Maikey do mě pořád ryl, ať jdu za Justinem, už jsem nevěděl, jak ho ohledně toho umlčet. Chtěl mě vytáhnout k Woodymu, ale já ho odpálkoval a zůstal doma, dnes jsem zkrátka na nic neměl náladu.

Justin: Chvíli jsme si povídali a dostal jsem báječný oběd, Debbiina kuchyně mi v nemocnici strašně chyběla. Ale byl jsem jak na trní, jak moc jsem se odtamtud chtěl dostat a zase se setkat s panem božškým... teď jsem z toho už tak dobrý pocit neměl, ale cítím, že ho potřebuju vidět.

Brian: Seděl jsem u televize, kouřil jednu za druhou a do toho upíjel Jima Beama. Najednou jsem začal litovat, že jsem nešel k Woodymu. Proto jsem skočil do sprchy a následně se připravil. V momentě, co jsem však otevřel dveře k odchodu, jsem zůstal stát jako opařený...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 7. srpna 2018 v 21:30 | Reagovat

Doufám že je to Justin. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama